Facebook Pixel Τερματοφύλακας σκόραρε και έδωσε τον βαθμό στην ομάδα του στο 95’! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-02-16 11:53:00

"Τρελό": Τερματοφύλακας σκόραρε και έδωσε τον βαθμό στην ομάδα του στο 95’! (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίστευτο!

Ένα ασύλληπτο φινάλε επιφύλασσε ο αγώνας της Αλ Φατέχ με την Αλ Φαϊσαλί στη Σαουδική Αραβία, όταν στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων ο τερματοφύλακας της δεύτερης, Μουσταφά Μαλαγιέκα, προωθήθηκε για ένα κόρνερ και σκόραρε, ισοφαρίζοντας σε 2-2, που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Αυτό που ακολούθησε ήταν εντυπωσιακό με τους παίκτες της Αλ Φαϊσαλί να γίνονται ένα κουβάρι, ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι με το τέλος της αναμέτρησης επιστρατεύτηκε η αστυνομία για να προστατεύσει τον διαιτητή.