Facebook Pixel Τάσος Μπαασέτας: Γκολάρα στο 95' και... τάβλα η Τράμπζονσπορ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-06-23 00:05:00

Τρελαίνει κόσμο ο Μπακασέτας - Απίθανη γκολάρα στο 95’ και... τάβλα η Τράμπζονσπορ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τάσος Μπακασέτας έκανε πάλι το... θαύμα του, πετυχαίνοντας ένα υπέροχο γκολ στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης Αλάνιασπορ - Τράμπζονσπορ.

Ο Έλληνας άσος ισοφάρισε στο τελικό 2-2 για τους γηπεδούχους στο 95ο λεπτό, ένα γκολ που ενδέχεται να κρίνει τον τίτλο στην Τουρκία!

Με την ισοπαλία αυτή, η Τράμπζονσπορ έμεινε στη 2η θέση με 57 βαθμούς, αφήνοντας μόνη πρώτη στην κορυφή την Μπασακσεχίρ με 59 πόντους.