Facebook Pixel Serie A: Τρέλανε κόσμο η Ίντερ - "Ξέρανε" τη Φιορεντίνα με ανατροπή (4-3)
| 2020-09-26 23:48:00

Τρέλανε κόσμο η Ίντερ - "Ξέρανε" τη Φιορεντίνα με ανατροπή - 4-3 με δύο γκολ στο τελευταίο 5λεπτο! (Vid)

Serie A: Η Ίντερ πήρε μια απίθανη νίκη κόντρα στη Φιορεντίνα, αφού πέτυχε τρομερή ανατροπή από 2-3 σε 4-3 με δύο γκολ στο 87’ και στο 89΄!

Η Φιορεντίνα προηγήθηκε με γκολ του Κουαμέ στο 3’ και η Ίντερ ισοφάρισε με τον Μαρτίνες στο 45+2.

Ένα αυτογκόλ του Τσετσερίνι έδωσε προβάδισμα με 2-1 στην Ίντερ στο 52’, αλλά ο Καστροβίλι στο 57’ και ο Κιέζα στο 63’ γύρισαν το ματς σε 3-2 για τη Φιορεντίνα.

Ο επίλογος του ματς ήταν ακόμα πιο συναρπαστικός, με την Ίντερ να πετυχαίνει ανατροπή στην ανατροπή και να παίρνει τη νίκη με 4-3 χάρη σε γκολ των Λουκάκου και Ντ’ Αμπρόζιο.