Facebook Pixel ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα: Χαμός με το γκολ του ΠΑΟΚ στο 91’ και το VAR - Φωνάζει ο ΠΑΣ! Δεν το είδε ο Σιδηρόπουλος (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-11-22 21:35:00

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα: Το υπέροχο γκολ του Ελ Καντουρί στις καθυστερήσεις, λύτρωσε τον ΠΑΟΚ κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα (2-1), όμως οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για επιθετικό φάουλ.

Η κατακύρωση μάλιστα του τέρματος καθυστέρησε λίγα λεπτά, καθώς ο Τάσος Σιδηρόπουλος περίμενε την έγκριση από το VAR, ωστόσο δεν πήγε να δει μόνος του τη φάση.

Δείτε το γκολ:

*** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: "Σύννεφα" στον ΠΑΟΚ! Φήμες για μεγάλο... χουνέρι από τον παικταρά - Τρελά λεφτά στο τραπέζι!