Facebook Pixel Άρης: Κράξιμο σε διαιτησία: «Κλοπή και αλητεία με χαρακίρι - Ανύπαρκτο πέναλτι»
| 2021-03-07 21:46:00

Κράξιμο σε διαιτησία από τα ΜΜΕ του Άρη: "Κλοπή και αλητεία με χαρακίρι - Ανύπαρκτο πέναλτι" (ΦΩΤΟ)

Για ανύπαρκτο πέναλτι κάνουν λόγο οι οπαδικές ιστοσελίδες των κιτρινόμαυρων για την ισοπαλία 2-2 με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα.

Άρης: Αυτοκτονικές τάσεις εμφάνισε ο Άρης στην Τούμπα κόντρα στον ΠΑΟΚ. Οι κιτρινόμαυροι προηγήθηκαν 2-0, είχαν ευκαιρία να κάνουν το 3-0, εν αντιθέσει ισοφαρίστηκαν με το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης να λήγει 2-2.

Τα ΜΜΕ του Άρη τα βάζουν με τη διαιτησία, κάνοντας λόγο ακόμα και για κλοπή.

Διαβάστε πως διαχειρίστηκαν το θέμα:

allaboutaris.com

Χαρακίρι με...αλητεία!

Μια στιγμή αδράνειας και ένα ανύπαρκτο πέναλτι στις καθυστερήσεις στέρησαν από τον ΑΡΗ ευκαιρία θριάμβου στην Τούμπα.

Pressaris.gr

Κλοπή! Τεράστια ποδοσφαιρική αδικία, 2-2 στην Τούμπα με ανύπαρκτο πέναλτι στις καθυστερήσεις

Ο Άρης έχασε τεράστια ευκαιρία να φύγει νικητής από την Τούμπα, καθώς ήταν κυρίαρχος του αγώνα, προηγήθηκε με 0-2, αλλά δεν “τελείωσε” το ματς και στις καθυστερήσεις ο ρέφερι Μάρτσινιακ, έδωσε ανύπαρκτο πέναλτι, χαρίζοντας έναν βαθμό στον ΠΑΟΚ, 2-2! Μπερτόγλιο και Μάνος τα γκολ του Άρη. Ο Πολωνός μετά το 0-2, έπαιζε 90-10 υπέρ του ΠΑΟΚ, ο Μάνος έχασε μοναδική ευκαιρία για το 0-3…

***ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: "Εμφύλιος" στον ΠΑΟΚ - Άγριο κράξιμο στην Τούμπα - Απίστευτες στιγμές με Πασχαλάκη!