Facebook Pixel Europa League: Ξέρανε την Τότεναμ με επική ανατροπή και τριάρα η Ντιναμό Ζάγκρεμπ! (Vid)
| 2021-03-18 22:40:00

Απίστευτο κάζο για Μουρίνιο - Τον... ξέρανε με επική ανατροπή και τριάρα η Ντιναμό Ζάγκρεμπ! (Vid)

Αποκλεισμός-σοκ για την Τότεναμ, που δεν μπόρεσε να υπερασπιστεί το υπέρ της 2-0 από το πρώτο ματς, συνετρίβη με 3-0 στην παράταση και αποχαιρέτησε το Europa League!

Europa League: Μια ιστορική πρόκριση για τους 8 πήρε η Ντιναμό Ζάγκρεμπ, η οποία πέτυχε σπουδαία ανατροπή και απέκλεισε την Τότεναμ του Ζοσέ Μουρίνιο, της οποίας επικράτησε με 3-0 στην παράταση!

Οι Κροάτες ισοφάρισαν το σκορ του πρώτου αγώνα (2-0) χάρη σε δύο γκολ του Όρσιτς, ο οποίος πέτυχε και τρίτο τέρμα με φανταστική ατομική ενέργεια και σουτ για να γράψει το τελικό 3-0 στην παράταση, στη μεγαλύτερη βραδιά της καριέρας του.

Στο 116' ο τερματοφύλακας Λιβάκοβιτς πραγματοποίησε μια απίστευτη απόκρουση σε σουτ του Κέιν και η Ντιναμό Ζάγκρεμπ έκανε την έκπληξη της χρονιάς!