18/04/21 - 20:55

Το... κόλλησε ο Ζίβκοβιτς και έδωσε προβάδισμα στον ΠΑΟΚ - Τραγικό λάθος από Αβραάμ (ΒΙΝΤΕΟ)

1.070views

Μόλις τέσσερα λεπτά στο δεύτερο μέρος χρειάστηκε ο "δικέφαλος του Βορρά" για να ανοίξει το σκορ και να βάλει με την πλάτη στον... τοίχο τον Ολυμπιακό

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Οι γηπεδούχοι μπήκαν... φουριόζοι στο δεύτερο ημίχρονο και μόλις στο 49' κατάφεραν και έκαναν το 1-0. Ο Ροντρίγκο έκανε την σέντρα από τα δεξιά, με την μπάλα να φτάνει στον Αβραάμ Παπαδόπουλο, που όμως θα κάνει λάθος διώξιμο. Η μπάλα θα φτάσει στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς που με αριστερό σουτ θα την στείλει στα δίχτυα του Σα, κάνοντας το 1-0 για τον "δικέφαλο του Βορρά".