Facebook Pixel Νορβηγία - Ελλάδα: Δεν φοβάται κανέναν Χάαλαντ η Εθνική - Νίκη με Νορβηγία και τώρα... προκριματικά (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-06-06 22:16:00

Παίζοντας εντυπωσιακά για ένα ημίχρονο και δείχνοντας ότι μπορεί να κάνει κάτι καλό αυτή φορά η Ελλάδα κέρδισε με 2-1 τους Νορβηγούς και πλέον στρέφει την προσοχή της στα προκριματικά του Μουντιάλ του 2022 το Σεπτέμβριο που θα αντιμετωπίσει Κόσοβο και Σουηδία

Νορβηγία - Ελλάδα: Με νίκη ολοκλήρωσε τα φιλικά του το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα καθώς παίζοντας πολύ διαφορετικά από ότι το έχουμε συνηθίσει νίκησε με 2-1 τους Σκανδιναβούς και έδειξε ότι βαδίζει σε σωστό δρόμο. Οι διεθνείς μας στο πρώτο μέρος ήταν εντυπωσιακοί και πήραν προβάδισμα με δύο τέρματα, με τα γκολ των Μασούρα και Ανδρούτσου και παρά το γεγονός της μέτριας απόδοσης στο δεύτερο ημίχρονο κράτησαν τη νίκη μέχρι τέλους. Οι "Βίκινγκ", από την άλλη ήταν περισσότερο... φλύαροι και έδειξαν περίεργα... σημάδια λίγες μέρες πριν την έναρξη του Euro 2020 που θα συμμετάσχουν.