Facebook Pixel Κροατία - Σκωτία: Βάζει... φωτιά στον αγώνα ο ΜακΓκρέγκορ με σουτάρα - Το έφεραν στα... ίσα οι Σκωτσέζοι (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-06-22 22:50:00

Μόλις τρία λεπτά πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου οι Σκωτσέζοι θα βάλουν το πρώτο τους γκολ στο φετινό Euro 2020 και μάλιστα στο καλύτερο σημείο, καθώς με το σουτ του ΜακΓκρέγκορ έφεραν τον αγώνα με την Κροατία στα... ίσα

Κροατία - Σκωτία: Οι παίκτες του Κλάρκ θα προσπαθήσουν να φέρουν την αναμέτρηση στα… ίσα και θα το καταφέρουν και μάλιστα πριν την λήξη του ημίχρονου. Στο 42' μετά από συνεχόμενα λάθη της άμυνας της Κροατίας, που δεν θα καταφέρουν να διώξουν μακριά, η μπάλα θα φτάσει στα πόδια του ΜακΓκρέγκορ που θα σουτάρει χαμηλά και θα κάνει το 1-1.