Facebook Pixel Ισπανία - Σλοβακία: "Κλειδώνει" τη νίκη και την πρόκριση η Ισπανία - Σκόραρε ξανά με τον Λαπόρτ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-06-23 20:00:00

Στο καλύτερο... σημείο σκόραραν και πάλι οι παίκτες του Λουίς Ενρίκε καθώς ο αμυντικός της Μάντσεστερ Σίτι στο 45+3' έκανε το 2-0 και πλέον χάνει τη νίκη και την πρόκριση μόνο με... θαύμα

Ισπανία - Σλοβακία: Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους οι Ισπανοί θα καταφέρουν να διπλασιάσουν τα τέρματά τους και πάλι από λάθος του τερματοφύλακα των Σλοβάκων Ντουμπράβκα. Ο γκολκίπερ της Νιούκαστλ βγήκε αριστερά να πιέσει τον Μορένο, που όμως έκανε τη σέντρα και ο Λαπόρτ νίκησε τους αντιπάλους του στον αέρα για το δεύτερο γκολ των Ιβήρων.