01/09/21 - 22:03

Δεν ξεκίνησε καλά η Εθνική - Άνοιξε το σκορ για τους Ελβετούς ο Τσούμπερ πριν το δεκάλεπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

579views

Με τον χειρότερο τρόπο ξεκίνησε ο φιλικός αγώνας για την Εθνική μας, με τους Ελβετούς καθώς μόλις στο έβδομο λεπτό ο νέος παίκτης της ΑΕΚ άνοιξε το σκορ.

Ελβετία - Ελλάδα: Πολύ άσχημα ξεκίνησε ο φιλικός αγώνας για τη Γαλανόλευκη καθώς μόλις στο 7' ο νέος ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ έδωσε το προβάδισμα για την Ελβετία.

Μετά από ωραία επίθεση των γηπεδούχων ο ποδοσφαιριστής της Ένωσης έδωσε πάσα στον Βίντμερ, που του γύρισε την μπάλα, με τον πρώτο να την υποδέχεται πολύ ωραία και γυρίζοντας το σώμα του πλάσαρε σωστά κάνοντας το 1-0.