Facebook Pixel Κόσοβο - Ελλάδα: Άνοιξε το σκορ η Εθνική μας στην Πρίστινα! Απίθανη ασίστ Μπακασέτα και φοβερό τελείωμα Δουβίκα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-09-05 22:41:00

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου ο νεαρός επιθετικός εκμεταλλεύτηκε την υπέροχη πάσα του αρχηγού της Εθνικής και έβαλε μπροστά την Γαλανόλευκη.

Κόσοβο - Ελλάδα: Μπορεί στο πρώτο μέρος οι διεθνείς μας να μην απείλησαν σε κανένα σημείο τους Κοσοβάρους, όμως το καλύτερο το φύλαγαν για το... φινάλε.

Στο 45+1' ο Μπακασέτας θα κάνει μια εκπληκτική κάθετη πάσα στον Δουβίκα, κόβοντας την αντίπαλη άμυνα στη... μέση, με το νεαρό φορ να πλασάρει σωστά και να κάνει το 0-1 δίνοντας προβάδισμα στο αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα.