Facebook Pixel Ολυμπιακός - Ατρόμητος: "Άσφαιρος" και πρεμιέρα με... στραβοπάτημα για τον Ολυμπιακό - Παλικαρίσια εμφάνιση για Ατρόμητο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-09-12 23:23:00

"Άσφαιρος" και πρεμιέρα με... στραβοπάτημα για Ολυμπιακό - Παλικαρίσια εμφάνιση για Ατρόμητο (vid)

Οι Ερυθρόλευκοι έχασαν 60 λεπτά από τον αγώνα του "Γ. Καραϊσκάκης" με αποτέλεσμα, όταν είχαν τις ευκαιρίες να μην μπορούν να ανοίξουν τον σκορ και να μείνουν τελικά στο 0-0 με τους Περιστεριώτες.

Ολυμπιακός - Ατρόμητος: Μπορεί στα τελευταία είκοσι λεπτά του αγώνα οι Ερυθρόλευκοι να έχασαν ένα... τσουβάλι γκολ, όμως ο χαμένος χρόνος όλου του υπόλοιπου αγώνα έκανε τους φιλοξενούμενους να φύγουν από το "Γ. Καραϊσκάκης" με έναν "χρυσό" βαθμό κρατώντας το 0-0.

Από την άλλη οι παίκτες του Λόπες κράτησαν άνετα την ισοπαλία για το μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού, ενώ στο 28' μπορούσαν να έχουν αλλάξει τα... πάντα, αν το σουτ του Μουνίθ δεν έβρισκε το δοκάρι του Μουνίθ.