Facebook Pixel Άρης - Παναθηναϊκός: Κοντά στην ισοφάριση ο Παναθηναϊκός στο "Κλ. Βικελίδης" - Διπλή ευκαιρία με Ιωαννίδη (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-09-22 21:38:00

Δύο φορές βρέθηκαν κοντά στο 1-1 οι Πράσινοι με τον Έλληνα επιθετικός να αστοχεί στο 23' από εξαιρετική θέση και δύο λεπτά μετά ο Κουέστα να αποκρούει κεφαλιά του.

Άρης - Παναθηναϊκός: Πολύ κοντά στην ισοφάριση βρέθηκε το Τριφύλλι δύο φορές και μάλιστα σε τρία λεπτά με τον Φώτη Ιωννίδη, όταν αρχικά μετά από σέντρα του Χατζηγιοβάνη ο Έλληνας επιθετικός από κοντά έκανε άσχημο πλασέ με την μπάλα να φεύγει άουτ.

Δύο λεπτά μετά ο επιθετικός των Πράσινων έπιασε πολύ ωραία κεφαλιά, όμως ο Κουέστα κράτησε το προβάδισμα της ομάδας του, αποκρούοντας πολύ ωραία σε κόρνερ.