Facebook Pixel Παναιτωλικός - ΑΕΚ: Βάζει... φωτιά ο Βέργος - Μείωσε ο Παναιτωλικός και βάζει δύσκολα στην ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-10-03 17:27:00

Μπορεί η Ένωση να είχε πάρει το προβάδισμα στο πρώτο ημίχρονο με 0-2 επί της ομάδας του Αγρινίου, όμως ένα γκολ του Έλληνα επιθετικού μόλις στο 58 βάζει... φωτιά στο δεύτερο ημίχρονο.

Παναιτωλικός - ΑΕΚ: Συμπτώματα... Κρήτης και στο Αγρίνιο για την Ένωση, μιας και ακόμα μια φορά υπήρξε αδράνεια στην άμυνα και οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ξαναμπούν στον αγώνα και μάλιστα πολύ νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο.

Στο 58' ο Νίκος Βέργος πήρε την μπάλα μέσα στην Κιτρινόμαυρη περιοχή και με σουτ νίκησε τον Στάνκοβιτς μειώνοντας το σκορ σε 1-2.