Facebook Pixel Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε: Έκσταση στο τελευταίο λεπτό! Έτσι ο Ολυμπιακός υπέταξε τη Φενέρ με... πορθητή τον Τικίνιο (Vid)
| 2021-11-26 00:28:00

Σε έναν αγώνα που κράτησε τους πάντες μέχρι το τελευταίο λεπτό οι Ερυθρόλευκοι ήταν αυτοί που με το γκολ του Τικίνιο πήρε τη νίκη, αλλά παράλληλα και την συνέχεια στο Europa League.

Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε: Λύτρωση στο τελευταίο λεπτό για τους Ερυθρόλευκους που μπορεί να κυριάρχησαν στην μεγαλύτερη διάρκεια της αναμέτρησης με τα Καναρίνια και να έχανε ευκαιρίες, όμως ο Τικίνιο στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης έδωσε την τεράστια νίκη με 1-0 που δίνει στην ελληνική ομάδα την δυνατότητα να συνεχίσει τις ευρωπαϊκές της βραδιές στο Europa League.