Facebook Pixel Παναιτωλικός - Ολυμπιακός: Η τεράστια ευκαιρία του Παναιτωλικού στο δεύτερο λεπτό και η γκολάρα Ελ Αραμπί (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-01-19 15:24:00

Οι Αγρινιώτες έφτασαν... μία ανάσα από το γκολ, όμως τελικά αυτός που άνοιξε το σκορ ήταν ο Μαροκινός μετά από ωραία συνεργασία με τον Βαλμπουενά.

Πολύ καλό ρυθμό έχει το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο για το Κύπελλο.

Μόλις στο 2ο λεπτό οι γηπεδούχοι έφτασαν κοντά στο γκολ με τον Μεντόσα, όμως ο Ξενιτίδης έδιωξε πάνω στη γραμμή, ενώ στο 13' ο Ελ Αραμπί έγραψε το 0-1 μετά από ωραία συνεργασία και σέντρα του Βαλμπουενά.