Facebook Pixel Βίτορ Περέιρα: Χαμός με Περέιρα στο Μπόκα-Κορίνθιανς - Μπούκαρε στο γήπεδο, αποβλήθηκε από τον διαιτητή! (Vids)
| 2022-05-18 10:14:00

Ο πρώην προπονητής του Ολυμπιακού "χτύπησε" ξανά, επιβεβαιώνοντας το... οξύθυμο του χαρακτήρα του.

Βίτορ Περέιρα: Μεγάλη ένταση επικράτησε στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης της Μπόκα με την Κορίνθιανς, με τον προπονητή των Βραζιλιάνων να αποβάλλεται γιατί... μπούκαρε στον αγωνιστικό χώρο.

Το σκηνικό έλαβε χώρα στο 70 λεπτό του αγώνα κι ενώ το σκορ ήταν 1-1, όταν οι παίκτες των δύο ομάδων άρχισαν να επιδίδονται σε... κοκορομαχίες στην μεσαία γραμμή.

Μέσα στον αναβρασμό, μπούκαρε στον αγωνιστικό χώρο και ο πρώην τεχνικός του Ολυμπιακού, Βίτορ Περέιρα, ο οποίος διαμαρτυρήθηκε σε έντονο ύφος στον διαιτητή, αντικρίζοντας με την σειρά του την κόκκινη κάρτα.