Facebook Pixel Ολυμπιακός: Πήρε... φωτιά η Ναντ με 3 γκολ σε 11 λεπτά - Ανατροπή και πρώτη νίκη (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-08-28 16:20:00

Πήρε... φωτιά η Ναντ με 3 γκολ σε 11 λεπτά - Ανατροπή και πρώτη νίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η προσεχής αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Europa League πανηγύρισε τη νίκη με 3-1 κόντρα στην Τουλούζ, παρά το γεγονός ότι βρέθηκε να χάνει.

Ολυμπιακός: Η Ναντ έφτασε στην πρώτη της νίκη στη φετινή Ligue 1, με 3-1 επί της Τουλούζ εντός έδρας.

Η προσεχής αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Europa League έμεινε πίσω στο σκορ από το 15ο λεπτά με γκολ του Αμπουκλάλ, όμως γύρισε το παιχνίδι χάρη σε ένα επιθετικό ξέσπασμα στο δεύτερο ημίχρονο.

Στο 50' ο Γκεσάντ ισοφάρισε σε 1-1, με τον Μοχάμεντ να κάνει το 2-1 στο 55' και τον Σιμόν να διαμορφώνει το τελικό σκορ στο 61'.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Φορ έκπληξη για Ολυμπιακό - Έχει... τρελάνει τον Κορμπεράν - Υπέγραψε "τζάμπα", φέρνει εκατομμύρια!