Facebook Pixel Νίκολα Τσούμιτς: Έφυγε από τον Ολυμπιακό και κάνει "όργια" ο Τσούμιτς - Δύο γκολ και... buzzer με Βοϊβοντίνα! (Vid)
| 2022-09-05 14:37:00

Τρομερό ντεμπούτο με την φανέλα της σερβικής ομάδας ο Νίκολα Τσούμιτς.

Νίκολα Τσούμιτς: Ονειρικό ήταν το ξεκίνημα του 23χρονου με την φανέλα της Βοϊβοντίνα, στον αγώνα απέναντι στην Βόζντοβατς.

Ο πρώην άσος του Ολυμπιακού, μπήκε στο ματς στο 55ο λεπτό από τον πρώην προπονητή του Αστέρα Τρίπολης, Μίλαν Ράσταβατς και μέσα σε μισή ώρα σκόραρε δύο φορές και χάρισε τη νίκη στην ομάδα του. Μάλιστα, έβαλε και… buzzer beater, καθώς διαμόρφωσε το 2-1 στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης!

Θυμίζουμε ότι ο Νίκολα Τσούμιτς παραχωρήθηκε στην Βοϊβοντίνα από τον Ολυμπιακό, που πάντως διατηρεί ένα σημαντικό ποσοστό μεταπώλησης για τον Σέρβο ποδοσφαιριστή.