01/02/20 - 08:05

Γεμάτο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα - Όλες οι σημερινές μεταδόσεις

Τι θα δούμε σήμερα στην tv!

Sportdog Team
Γεμάτο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα - Όλες οι σημερινές μεταδόσεις
756views 0shares

Αναλυτικά:

ΕΡΤ Sports

Παλαιό Φάληρο - Πανιώνιος ΓΣΣ
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE Sport 3

Σαν Πάουλι - Στουτγκάρδη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE Sport 2

Γρανάδα - Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE Sport 1

Λέστερ - Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Χαλ - Μπρέντφορντ
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Καβάλα - Τρίκαλα AO
Football League

15:00
ΕΡΤ Play 3

Λάρισα - Ιωνικός
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play 1

Πανιώνιος - Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play 2

Λαύριο - Περιστέρι
Basket League

15:45
NOVASPORTS 2

Μπολόνια - Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Σοσό - Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 5

Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 9

Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 8

Φορτούνα Ντίσελντορφ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 7

Χόφενχαϊμ - Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 6

Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 3

Λίβερπουλ - Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE Sport 2

Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 5

Λιντς - Γουίγκαν
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ - ΑΕΛ
Super League

17:15
ΕΡΤ Sports

Προμηθέας Πάτρας - Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

17:45
NOVASPORTS 4

Παρί Σεν Ζερμέν - Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS 5

Κάλιαρι - Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE Sport 8

Κύπελλο Ιταλίας, Γυναίκες
Βόλεϊ

19:00
COSMOTE Sport 3

Λειψία - Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 2

Μαγιόρκα - Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός - Ξάνθη
Super League

19:30
COSMOTE Sport 5

Βιτόρια Σετούμπαλ - Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ - Εμεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Αμιάν - Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE Sport 8

Κύπελλο Ιταλίας, Γυναίκες
Βόλεϊ

21:30
COSMOTE Sport 9

Ανόβερο - Κίελο
Χάντμπολ

21:45
NOVASPORTS 1

Σασουόλο - Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE Sport 2

Βαλένθια - Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE Sport 4

Λος Άντζελες Κλίπερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA

22:30


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ