08/02/20 - 08:41

Πολλή μπάλα σήμερα - Όλες οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!

Πλούσιο πρόγραμμα το σημερινό.

Sportdog Team
Πολλή μπάλα σήμερα - Όλες οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!
803views 0shares

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου:

09:50 Eurosport 1
Οτέπα
Σκι

10:50 Eurosport 1

Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος
Σκι

10:55 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Φέλντεμπεργκ
Σκι

12:00 Eurosport 1
Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών
Σκι

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Ισπανία – Κίνα
Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε
Τένις

13:35 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα
Σκι

13:55 Eurosport 1
Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγκάρδη – Άουε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεβάντε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Γουίγκαν – Πρέστον
Championship

15:00 Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν
Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός - Νίκη Βόλου
Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP Tour 250 Πούνε
Τένις

15:30 ΕΡΤ Sports HD
ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020
Αγώνας με αμαξίδια

16:00 Eurosport 2
Σειρά PRO
Ποδηλασία

16:00 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης - Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:55 Eurosport 1
Άλμα με σκι, Βίλιγκεν
Σκι

17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ - ΟΦ Νέας Ιωνίας
Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 4HD
Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία
Championship

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Φαμαλικάο - Βιτόρια Γκιμαράες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:30 Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
ΑΕΚ – Ντράμεν
Challenge Cup Χάντμπολ

19:00 Novasports 2HD
Τορίνο – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπράιτον – Γουότφορντ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 5HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς
Championship Αγγλία

19:30 Novasports 1HD
Πανιώνιος – Ξάνθη
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία - Λάρισα
Super League

20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:55 Eurosport 1
Παγκόσμιο GP
Σνούκερ

21:00 Novasports 3HD
Ρεν – Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Λαρντίνι Φιλοτράνο - Μπαρτοτσίνι Περούτζια
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

21:30 FOX Sports
Villanova Wildcats - Seton Hall Pirates
NCAA College Basketball

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπιλμπάο – Μάλαγα
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 1HD
Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Μπενφίκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ