Quantcast
18/10/20 - 08:10

Αυτές είναι οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!

Sportdog Team
Αυτές είναι οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!
1.070views



Αναλυτικά:

NOVASPORTS 1

Μόντρεαλ-Ίντερ Μαϊάμι
MLS

02:05
COSMOTE Sport 5

Προθέρμανση
Moto 3

09:35
COSMOTE Sport 5

Προθέρμανση
Moto 2

10:05
COSMOTE Sport 5

Προθέρμανση
Moto GP

10:35
COSMOTE Sport 5

Αγώνας
Moto 3

11:45
COSMOTE Sport 4

Αναντολού Εφές-Μπασακσεχίρ
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
ΕΡΤ Sports

Φίλιππος Βέροιας-ΠΑΟΚ
Χάντμπολ

13:00
COSMOTE Sport 2

Έιμπαρ-Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE Sport 5

Αγώνας
Moto 2

13:05
NOVASPORTS 2

Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 24

Άγιαξ-Χέρενφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1

Μπολόνια-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE Sport 3

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 4

Πρέστον-Κάρντιφ
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE Sport 5

Αγώνας
Moto GP

14:30
COSMOTE Sport 7

Πάντερμπορν-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE Sport 8

Βίρτσμπουργκερ Κίκερς-Κίελο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE Sport 9

Κίελο-Φλένσμπουργκ
Χάντμπολ

14:40
COSMOTE Sport 8

Μπιλμπάο-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
COSMOTE Sport 4

Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό πρωτάθλημα

15:15
COSMOTE Sport 1

Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Σπέτσια-Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Τορίνο-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE Sport 6

ATP 500 St. Petersburg
Τένις

16:30
COSMOTE Sport 3

Κολονία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE Sport 2

Βιγιαρεάλ-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Τσβόλε-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα

18:15
COSMOTE Sport 1

Τότεναμ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE Sport 3

Σάλκε-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Ουντινέζε-Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE Sport 9

Ουέσκα-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 8

Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE Sport 7

Φαρένσε-Φαμαλικάο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 2

Αλαβές-Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα

20:30
COSMOTE Sport 1

Λέστερ-Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 2

Ρόμα-Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE Sport 7

Ρίο Άβε-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE Sport 2

Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Λιλ-Λανς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, newpost.gr

ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ