Quantcast
03/01/21 - 08:05

Απόψε το Ολυμπιακός-ΑΕΚ - Αυτές είναι οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!

Sportdog Team
Απόψε το Ολυμπιακός-ΑΕΚ - Αυτές είναι οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!
994views




 

Λοκομοτίβ Κουμπάν - Χίμκι
VTB United League

13:30
NOVASPORTS 2

Ιντερ - Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι - Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 7

Μπεσίκτας - Καρσίγιακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο - Ρέγκενσμπουργκ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
COSMOTE SPORT 9

Νίζνι Νόβγκοροντ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League

15:00
NOVASPORTS 3

Παναιτωλικός - ΟΦΗ
Super League

15:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 2

Μπιλμπάο - Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 3

Παναιτωλικός - ΟΦΗ
Super League

15:00
NOVASPORTS 24

Κάλιαρι - Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Αταλάντα - Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Λεπτό προς λεπτό Serie A
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ - Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ - Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Βιτόρια Γκιμαράες - Νασιονάλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3

Περιστέρι - ΠΑΟΚ
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές - Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι - Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 5

Σάντα Κλάρα - Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου - Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Νταρουσάφακα - Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 4

Μπενεβέντο - Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 9

Έιμπαρ - Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Φουενλαμπράδα - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός - ΑΕΚ
Super League

19:30
ΕΡΤ3

Λαύριο Megabolt - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League

20:00
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους - Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Ντιτρόιτ Πίστονς - Μπόστον Σέλτικς
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ουέσκα - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Πόρτο - Μορεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:00

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, newpost.gr

ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ