Facebook Pixel Sportdog.gr | Φορτσάτος ο Ολυμπιακός – Τρία γκολ σε 32 λεπτά (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-11-05 15:55:00

Φορτσάτος ο Ολυμπιακός – Τρία γκολ σε 32 λεπτά (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα τέρματα των Πάρντο, Μποτία και Σισέ.

Σε… πάρτι μετέτρεψε την αναμέτρηση με τον Πλατανιά ο Ολυμπιακός, καθώς μόλις στο 2ο λεπτό άνοιξε το σκορ.

Ο Οφόε βρήκε ωραία στα άκρα τον Κούτρη, αυτός γύρισε στην περιοχή και μετά από λάθος της άμυνας ο Πάρντο έγραψε το 1-0 από κοντά. Δείτε σε ΒΙΝΤΕΟ το γκολ ΕΔΩ

Το 2-0 έγινε στο 19ο λεπτό, όταν ο Μάριν έβγαλε την σέντρα και ο Μποτία με υπέροχη κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Δείτε σε ΒΙΝΤΕΟ το δεύτερο γκολ ΕΔΩ

Το 3-0 έγινε στο 32ο λεπτό, όταν ο Μάριν εκτέλεσε το κόρνερ και ο Σισέ με δύσκολη κεφαλιά έστειλε την μπάλα στην εστία. Δείτε σε ΒΙΝΤΕΟ το τρίτο γκολ ΕΔΩ