Facebook Pixel Sportdog.gr | Αρπάχτηκαν μεταξύ τους στον Παναθηναϊκό μετά το ματς!
| 2018-01-15 08:24:00

Αρπάχτηκαν μεταξύ τους στον Παναθηναϊκό μετά το ματς!

Η ήττα φέρνει γκρίνια...

Πολλά ήταν τα νεύρα στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου στη Λιβαδειά, με τους Δημήτρη Κολοβέτσιο και Ουσμάν Κουλιμπαλί να τα λένε έντονα για τις ευθύνες του δεύτερου γκολ!

O Koυλιμπαλί γλίστρησε και έχασε την μπάλα με τον Γιουσούφ να βρίσκεται στη συνέχεια μέσα στην περιοχή του Παναθηναϊκού και αφού άδειασε τον Κολοβέτσιο, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

Η συγκεκριμένη φάση ήταν η αιτία να προκληθεί ακόμη μεγαλύτερος εκνευρισμός στο ημίχρονο, μέσα στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού.

Όπως αναφέρει η ΠΡΑΣΙΝΗ, Κολοβέτσιος και Κουλιμπαλί είχαν έντονο διάλογο για το ποιος απ΄ τους δύο έφταιξε περισσότερο στο δεύτερο τέρμα του Λεβαδειακού, χωρίς ωστόσο το θέμα να πάρει μεγάλη έκταση.