Facebook Pixel Sportdog.gr | Οι γκολάρες του Κόντε και το αυτογκόλ που έδωσε ελπίδες στον ΠΑΟ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2018-02-10 21:20:00

Οι γκολάρες του Κόντε και το αυτογκόλ που έδωσε ελπίδες στον ΠΑΟ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα τρία γκολ από τα Γιάννινα.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα προηγήθηκε του Παναθηναϊκού με δύο πολύ όμορφα γκολ του Πέδρο Κόντε, ο οποίος έκανε ό,τι ήθελε στο γήπεδο.

Στο 30’ ο Κόντε εκμεταλλεύτηκε μπαλιά του Μπετρά, νίκησε τον Οικονόμου σε μονομαχία, βγήκε απέναντι από τον Βλαχοδήμο και τον πλάσαρε εύστοχα για το 1-0.

Δείτε το 1-0 ΕΔΩ.

Το δεύτερο γκολ επετεύχθη στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του ημιχρόνου και ήταν μια πραγματική… ζωγραφιά. Η μπάλα κατέληξε στον Ισπανό από επέμβαση των αμυντικών του Παναθηναϊκού και αυτός «κεραυνοβόλησε» τον Βλαχοδήμο με εκπληκτικό μονοκόμματο σουτ εκτός περιοχής με το δεξί!

Δείτε το 2-0 ΕΔΩ.

Οι Πράσινοι μείωσαν στο 69’ με αυτογκόλ του Γαρουφαλιά, μετά από γύρισμα του Χατζηγιοβάννη.

Δείτε το 2-1 σε ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ