Facebook Pixel Sportdog.gr | Η κεφαλιά του Μανιά που… πάγωσε τη Λεωφόρο, η γκολάρα του Λουντ και η «μαγεία» του Μουνιέ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2018-03-10 21:33:00

Τα δύο γκολ από το 1-1 και το απίθανο ψαλιδάκι του Γάλλου.

Ισόπαλη με σκορ 1-1 έληξε η αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Αστέρα Τρίπολης στη Λεωφόρο.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 69ο λεπτό, με δυνατή κεφαλιά του Μανιά, ο οποίος βρισκόταν ίσως για χιλιοστά εκτεθειμένος, ενώ οι Πράσινοι ισοφάρισαν στο 87ο λεπτό με σουτάρα του Λουντ εντός περιοχής.

Δείτε το 0-1 σε ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ

Δείτε το 1-1 σε ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ

Πριν από το γκολ της ισοφάρισης του Τριφυλλιού πάντως, ο Μουνιέ λίγο έλειψε να πετύχει το γκολ της 10ετίας, όταν με ανάποδο ψαλιδάκι τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι.