Facebook Pixel Sportdog.gr | Έγινε... Premier League το ντέρμπι της Κρήτης - Τρία γκολ στα πρώτα πέντε λεπτά!
| 2018-03-24 18:10:00

Γίνεται... χαμός στο ΟΦΗ - Εργοτέλης!

Το ντέρμπι της Κρήτης ξεκίνησε με τους καλύτερους οιωνούς, καθώς στα πρώτα 17 λεπτά της αναμέτρησης ΟΦΗ και Εργοτέλης ήταν ισόπαλοι 2-2!

Μάλιστα τα πρώτα τρία γκολ είχαν σημειωθεί μέχρι το 5'. Στο 2' ο Κάιπερς άνοιξε το σκορ για τον Εργοτέλη, στο 3' ο Σταματάκος έκανε το 0-2 και οι γηπεδούχοι στο 5' μείωσαν σε 1-2 με τον Κουτσιανικούλη!

Μάλιστα, ο Κουτσιανικούλης πέτυχε και δεύτερο γκολ στο 17' ισοφαρίζοντας για τον ΟΦΗ σε 2-2, σκορ με το οποίο ολοκληρώθηκε το ημίχρονο.