Facebook Pixel Sportdog.gr | Οι γκολάρες Παπαστεριανού και Μπίσεσβαρ και η ανατροπή του ΠΑΟΚ με Μάτος-Ζαμπά (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2018-09-15 20:09:00

Δείτε τα γκολ της αναμέτρησης ΟΦΗ - ΠΑΟΚ.

Ο ΟΦΗ άνοιξε το σκορ στο 21ο λεπτό του αγώνα με τον ΠΑΟΚ μετά από λάθος του Κάνιας, κλέψιμο και ωραίο τελείωμα του Παπστεριανού.

Δείτε το 1-0 ΕΔΩ

Ο ΠΑΟΚ βρήκε την απάντηση ισοφαρίζοντας με τον Μπίσεσβαρ στο 37'. Ο Ολλανδός πέτυχε ένα εξίσου όμορφο γκολ, αποφεύγοντας τον αντίπαλό του με ωραία κίνηση και πλασάροντας εύστοχα με το αριστερό.

Δείτε το 1-1 ΕΔΩ

Ο ΠΑΟΚ όχι μόνο ισοφάρισε, αλλά έφτασε και στην ανατροπή λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μάτος νίκησε τους αμυντικούς του ΟΦΗ στον αέρα μετά από κόρνερ του Μπίσεσβαρ και με κεφαλιά έκανε το 2-1 για τον Δικέφαλο.

Δείτε το 1-2 ΕΔΩ

Στο 53 ο ΠΑΟΚ διεύρυνε το προβάδισμά του, με τον Ζαμπά να κάνει το 3-1 με δυνατό δεξί σουτ από δύσκολη θέση.

Δείτε το 1-3 ΕΔΩ