Facebook Pixel Ολυμπιακός - ΑΕΚ: Αποδοκιμασίες από τους οπαδούς των Πειραιωτών στο ημίχρονο
| 2019-02-17 20:29:00

"Βράζει" ο κόσμος του Ολυμπιακού – Γιούχα στο ημίχρονο για πρώτη φορά φέτος!

Έξαλλοι με την εμφάνιση της ομάδας τους κόντρα στην ΑΕΚ.

Ο Ολυμπιακός πραγματοποίησε πολύ άσχημη εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι με την ΑΕΚ, ολοκληρώνοντας το πρώτο 45λεπτο όντας πίσω στο σκορ με 1-0.

Στους φιλάθλους των Πειραιωτών δεν άρεσε καθόλου η εικόνα της ομάδας τους, με αποτέλεσμα να ξεσπάσουν.

Με το σφύριγμα της λήξης του ημιχρόνου, στο γήπεδο ακούστηκαν έντονες αποδοκιμασίες, καθώς ο κόσμος του Ολυμπιακού φαίνεται να αρχίζει να χάνει την υπομονή του με την ομάδα, μετά τα τελευταία άσχημα αποτελέσματα κόντρα σε ΠΑΟΚ και Ντιναμό Κιέβου.

Αξίζει να σημειωθεί πως αυτή είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο τη φετινή σεζόν, κατά την οποία οι φίλοι του Ολυμπιακού συνηθίζουν να χειροκροτούν τους παίκτες και να τραγουδούν μαζί τους στο πέταλο μετά τους εντός έδρας αγώνες.

Η εικόνα του Ολυμπιακού στο δεύτερο μέρος και το τελικό σκορ του ντέρμπι θα κρίνουν το αν η γιούχα θα ακουστεί και στη λήξη του ματς ή όχι...