Facebook Pixel Ολυμπιακός - Superleague: Ο Βαγγέλης Μαρινάκης βρέθηκε και στο ημίχρονο στα αποδυτήρια!
| 2019-02-18 08:50:00

Σεισμός με Μαρινάκη στο Καραϊσκάκη - Χοντρό "χέρι" στους παίκτες - Τον άκουσαν στο λιμάνι!

Ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού στο προσκήνιο!

Πολύ σημαντικό ήταν το χθεσινό ντέρμπι με την ΑΕΚ για τον Ολυμπιακό, δεδομένου ότι οι Πειραιώτες ήθεραν τη νίκη τόσο για βαθμολογικούς όσο και για ψυχολογικούς λόγους!

Μόνο που η εικόνα του πρώτου 45λεπτου δεν ήταν ιδανική για τους Πειραιώτες, καθώς αφενός έχαναν με 1-0 από την Ένωση, αφετέρου έδειχαν να μην μπορούν να ανατρέψουν το σκορ.

Με αποτέλεσμα ο Μαρινάκης να βρεθεί στα αποδυτήρια, όπου τα έψαλλε για τα καλά στους παίκτες.

Διαδικαδία που, εκ του αποτελέσματος, λειτούργησε ως ξυπνητήρι, καθώς η ομάδα βγήκε στο δεύτερο ημίχρονο και... σάρωσε την ΑΕΚ, σκοράρωντας συνολικά 4 γκολ!