Facebook Pixel ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης: Δείτε τα γκολ του ημιχρόνου
| 2019-02-23 20:21:00

Απίθανη γκάφα Οικονόμου στο 1-1 του Απόλλωνα – Γκολ Μπογέ μόλις στο 4ο λεπτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα δύο γκολ του ημιχρόνου στο ΟΑΚΑ.

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης: Παρά τους ισχυρότατους ανέμους το παιχνίδι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Απόλλωνα διεξάγεται κανονικά και ήδη στα πρώτα 45 λεπτά μας έχει προσφέρει δύο τέρματα.

Η Ένωση ευτύχησε να προηγηθεί μόλις στο 4ο λεπτό με τον Μπογέ, μετά από εξαιρετική κίνηση και ασίστ του Μάνταλου, ωστόσο 20 λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι έφεραν το ματς στα ίσια μετά από… ασίστ του Οικονόμου.

Ο Έλληνας στόπερ έκανε τραγικό λάθος όταν γύρισε χωρίς δύναμη την μπάλα προς την εστία της ΑΕΚ, ο Τσιντώτας δεν πρόλαβε να βγει, ο Ελ Χέλβε τσίμπησε την μπάλα, τον πέρασε άνετα και σε κενή εστία έγραψε το 1-1.

Δείτε σε ΒΙΝΤΕΟ το 1-0 ΕΔΩ

Δείτε σε ΒΙΝΤΕΟ του 1-1 ΕΔΩ