Facebook Pixel Παναθηναϊκός: Διαμαρτύρονται για τη διαιτησία του αγώνα με τον Πανιώνιο οι Πράσινοι
| 2019-02-24 16:39:00

Ξέσπασμα ΠΑΟ για το πέναλτι στον Κουρμπέλη: "Αρνητικός πρωταγωνιστής ο διαιτητής" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Βράζουν" οι Πράσινοι για τη φάση του 2ου λεπτού.

Παναθηναϊκός: Οι Πράσινοι διαμαρτύρονται για πέναλτι που δεν έδωσε ο διαιτητής Κουμπαράκης στο 2ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Πανιώνιο σε μαρκάρισμα του Ντουρμισάι στον Κουρμπέλη.

Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός δεν άφησε ασχολίαστη τη φάση, καθώς στο ημίχρονο του αγώνα προέβη σε ανάρτηση στο twitter, με την οποία χαρακτηρίζει τον διαιτητή ως αρνητικό πρωταγωνιστή της αναμέτρησης.

Δείτε ΕΔΩ τη φάση του πέναλτι

Αναλυτικά το tweet αναφέρει: «Λήξη πρώτου ημιχρόνου. Ο Πανιώνιος προηγείται 1-0. Αρνητικός πρωταγωνιστής ο διαιτητής που δεν έδωσε πέναλτι υπέρ του Παναθηναϊκού σε αγκάλιασμα του Κουρμπέλη από τον Ντουρμισάι στο 2ο λεπτό».