Facebook Pixel Μπαρτσελόνα - Λιόν: Τα γκολ Μέσι και Κοουτίνιο στο πρώτο ημίχρονο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-03-13 22:56:00

"Καθαρίζει" με γκολάρες η Μπάρτσα - Πέναλτι Μέσι α λα Πανένκα και... μαγεία Σουάρες-Κοουτίνιο! (Vid)

Δείτε τα δύο τέρματα του πρώτου ημιχρόνου κόντρα στη Λιόν.

Η Μπαρτσελόνα πήρε από νωρίς σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης επί της Λιόν, ολοκληρώνοντας το πρώτο ημίχρονο με σκορ 2-0 υπέρ της.

Ο Λιονέλ Μέσι άνοιξε το σκορ στο 17' με "σκαφτή" εκτέλεση πέναλτι α λα Πανένκα και στο 31' ο Λουίς Σουάρες έκανε καταπληκτική προσπάθεια και έδωσε... έτοιμο γκολ στον Φιλίπε Κοουτίνιο που έκανε το 2-0 προ κενής εστίας.