Facebook Pixel ΟΦΗ – Πλατανιάς 3-2: Τα highlights (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-05-22 23:12:00

Η τρελή νίκη του ΟΦΗ στο ματς της χρονιάς – Η γκολάρα στο 95’ και οι έξαλλοι πανηγυρισμοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα highlights από το 3-2 επί του Πλατανιά.

ΟΦΗ – Πλατανιάς: Ο ΟΦΗ θα αγωνίζεται στη Superleague και τη νέα σεζόν, αφού νίκησε 3-2 τον Πλατανιά στα μπαράζ και τον έστειλε στη Superleague 2.

Για να συμβεί αυτό, χρειάστηκε να δούμε ένα απίστευτο «θρίλερ» στο ντέρμπι της Κρήτης, με τον ΟΦΗ να προηγείται 2-1, τις δύο ομάδες να μένουν με δέκα παίκτες και τον Πλατανιά να ισοφαρίζει στο 91’.

Η επική νίκη του ΟΦΗ ήρθε μα εκπληκτικό γκολ του Ναμπί, που έκανε το 3-2 με φανταστική εκτέλεση φάουλ στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων και να… βάζει φωτιά στο «Γεντί Κουλέ»!