Facebook Pixel Ολυμπιακός - Κράσνονταρ: Νίκη για τους Ρώσους πριν το ματς στον Πειραιά
| 2019-08-17 19:16:00

Έρχεται... φορτσάτη στον Πειραιά η Κράσνονταρ - Άνετη νίκη πριν τον Ολυμπιακό (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραμένει αήττητη στη Ρωσία η αντίπαλος των Πειραιωτών.

Ολυμπιακός - Κράσνονταρ: Η προσεχής αντίπαλος του Ολυμπιακού στα προκριματικά του Champions League επικράτησε 2-0 στην έδρα της Ταμπόφ για το ρωσικό πρωτάθλημα και παραμένει αήττητη για πέντε σερί αγωνιστικές.

Η Κράσνονταρ άνοιξε μόλις στο 3ο λεπτό με αριστερό πλασέ του Βάντερσον, ενώ στο 78' λεπτό ο Ούτκιν σκόραρε το τελικό 2-0 με συρτό αριστερό σουτ.

Η σύνθεση της Κράσνονταρ: Κριτσούκ, Πετρόφ (46’ Στότσκι), Σπάγιτς, Φιόλουσον, Ραμίρες, Όλσον (66’ Μπεργκ), Καμπόλοφ, Βιλχένα, Σουλεϊμάνοφ, Βάντερσον, Ιγκνάτιεφ (77’ Ούτκιν)