Facebook Pixel Άρης - Ολυμπιακός: Τα γκολ της ανατροπής των Πειραιωτών (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-10-06 20:50:00

Ανατροπή μέσα σε έξι λεπτά με δύο κεφαλιές ο Ολυμπιακός - Ακυρώθηκε γκολ μέσω VAR (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γύρισαν οι Ερυθρόλευκοι στο "Βικελίδης".

Άρης - Ολυμπιακός: Μπορεί ο Άρης να άνοιξε το σκορ στο 6' με γκολ του Ντιγκινί, όμως ο Ολυμπιακός πέτυχε την ανατροπή μέσα έξι λεπτά.

Στο 33' ο Μασούρας έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με κοντινή κεφαλιά έπειτα από φανταστική ατομική ενέργεια και σέντρα του Τσιμίκα, κάνοντας  το 1-1.

Δείτε ΕΔΩ το 1-1

Στο 38' τον.. μιμήθηκε ο Ελ Αραμπί, ο οποίος πήρε την κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Βαλμπουενά και έφερε "τούμπα" το ματς  υπέρ του Ολυμπιακού!

Δείτε ΕΔΩ το 2-1

Στο 43' οι Ερυθρόλευκοι πέτυχαν και τρίτο γκολ, το οποίο όμως ακυρώθηκε σωστά μέσω του VAR γιατί ο σκόρερ, Σουντανί, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με το χέρι.