Facebook Pixel Τότεναμ - Ολυμπιακός: Τα γκολ Ελ Αραμπί και Σεμέδο για το 0-2 (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-11-26 22:30:00

Ερυθρόλευκη μαγεία στο Λονδίνο - Γκολάρες Ελ Αραμπί και Σεμέδο στο πρώτο 20λεπτο! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ξέρανε" την Τότεναμ ο Ολυμπιακός!

Τότεναμ - Ολυμπιακός: Απίστευτο ξεκίνημα έκανε ο Ολυμπιακός στο Λονδίνο, αφού αιφνιδίασε την Τότεναμ και προηγήθηκε 2-0 στο 19ο λεπτό!

Στο 6' ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί άνοιξε το σκορ με φοβερό σουτ από μακρινή απόσταση, που νίκησε τον Γκαζανίγκα.

Όχι μόνο αυτό, αλλά στο 19' ο Σεμέδο σκόραρε με κοντινή προβολή έπειτα από εκτέλεση κόρνερ του Γιώργου Μασούρα και φανταστικό "τακουνάκι" του Γκιλιέρμε!