16/06/19 - 08:25

Έχουμε το Κόπα Αμέρικα για να... χαζέψουμε μπαλίτσα - Όλες οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!

Γεμάτο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Sportdog Team
Έχουμε το Κόπα Αμέρικα για να... χαζέψουμε μπαλίτσα - Όλες οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!
406views 0shares

Αναλυτικά οι μεταδόσεις:

09:15 COSMOTE SPORT 8 HD SS16 Cala Flumini 1 WRC Ιταλίας

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS17 Sassari Argentirera 1 WRC Ιταλίας

10:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

11:05 COSMOTE SPORT 9 HD Πρώτος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

11:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

12:10 COSMOTE SPORT 8 HD SS18 Cala Flumini2 WRC Ιταλίας

12:20 COSMOTE SPORT 9 HD Δεύτερος ημιτελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

13:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD SS19 Sassari Argentiera 2 Power Stage WRC Ιταλίας

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya

13:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya

15:10 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) Αγώνες αυτοκινήτου

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 250 Libema Open τένις

16:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

16:00 ΕΡΤ Sports HD Ίος Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας, Δεύτερο Μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ρωσία, Καζάν

16:30 Eurosport 2 Criterium du Dauphine Ποδηλασία

16:35 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

17:00 Eurosport 2 Λετονία Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μότοκρος

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

19:13 ΕΡΤ Sports HD Πολωνία U21 - Βέλγιο U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλμπαθέτε – Μαγιόρκα Μπαράζ ανόδου Primera Division

21:00 ΕΡΤ2 Ράμπατ Diamond League

21:30 Novasports 1HD Τέταρτη μέρα US Open

22:00 ΕΡΤ Sports HD Παραγουάη – Κατάρ Copa America


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ