15/11/19 - 07:13

Σήμερα το Αρμενία-Ελλάδα και το Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις - Πού θα τα δούμε και ποια ώρα

Όλο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.  

Sportdog Team
Σήμερα το Αρμενία-Ελλάδα και το Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις - Πού θα τα δούμε και ποια ώρα
843views 0shares

Αναλυτικά:

COSMOTE Sport 7

Πρώτα ελεύθερα δοκιμαστικά
Moto 3

09:55
COSMOTE Sport 7

Πρώτα ελεύθερα δοκιμαστικά
Moto GP

10:50
COSMOTE Sport 7

Πρώτα ελεύθερα δοκιμαστικά
Moto 2

11:50
COSMOTE Sport 7

Δεύτερα ελεύθερα δοκιμαστικά
Moto 3

14:10
COSMOTE Sport 7

Δεύτερα ελεύθερα δοκιμαστικά
Moto GP

15:05
COSMOTE Sport 5

Πρώτα ελεύθερα δοκιμαστικά Grand Prix Βραζιλίας
Formula 1

15:50
COSMOTE Sport 6

Nitto ATP Finals 2019 - Λονδίνο
Τένις

16:00
ΕΡΤ Sports

Πρώτα ελεύθερα δοκιμαστικά Grand Prix Βραζιλίας
Formula 1

16:00
COSMOTE Sport 7

Δεύτερα ελεύθερα δοκιμαστικά
Moto 2

16:05
ΕΡΤ Sports

Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή
Σούπερ Λιγκ 2

17:30
Open TV

Αρμενία - Ελλάδα
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE Sport 2

Αρμενία - Ελλάδα
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE Sport 3

Φινλανδία - Λιχτενστάιν
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE Sport 9

Νορβηγία - Νήσοι Φερόες
Προκριματικά Euro 2020

19:00
NOVASPORTS 2

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Φενέρμπαχτε
Euroleague

19:00
COSMOTE Sport 7

Βαλένθια, Ισπανία
Moto GP

19:30
COSMOTE Sport 5

Δεύτερα ελεύθερα δοκιμαστικά Grand Prix Βραζιλίας
Formula 1

19:50
ΕΡΤ Sports

Δεύτερα ελεύθερα δοκιμαστικά Grand Prix Βραζιλίας
Formula 1

20:00
NOVASPORTS 3

Ερυθρός Αστέρας - Βιλερμπάν
Euroleague

20:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός - Ζάλγκιρις
Euroleague

21:30
COSMOTE Sport 1

Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Ιταλία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE Sport 3

Ισπανία - Μάλτα
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE Sport 7

Ρουμανία - Σουηδία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE Sport 8

Δανία - Γιβραλτάρ
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE Sport 9

Ελβετία - Γεωργία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
NOVASPORTS 2

Βαλένθια - Μπάγερν Μονάχου
Euroleague

22:00
COSMOTE Sport 6

Nitto ATP Finals 2019 - Λονδίνο Round Robin
Τένις

22:00


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ