Facebook Pixel Κριστιάνο Ρονάλντο: Άνοιξε... λογαριασμό ο Ρονάλντο στην Σ. Αραβία και έσωσε από... κάζο την Αλ Νασρ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-02-03 21:14:00

Άνοιξε... λογαριασμό ο Ρονάλντο στην Σ. Αραβία και έσωσε από "κάζο" την Αλ Νασρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ έκανε την δεύτερη συμμετοχή του στην Σαουδική Αραβία και πετυχαίνοντας το πρώτο του γκολ στις καθυστερήσεις κόντρα στην ομάδα του Γιώργου Δώνη διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

Κριστιάνο Ρονάλντο: Χωρίς νικητή, με 2-2, ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση της Αλ Φατέχ του Γιώργου Δώνη και της Αλ Νασρ με τον Πορτογάλο σούπερ σταρ να είναι αυτός που ανοίγοντας... λογαριασμό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, έσωσε από την ήττα την ομάδα του στο 90+3'.

Ο Τέγιο άνοιξε το σκορ στο 12ο λεπτό, με τον Ταλίσκα να ισοφαρίζει στο 42', με τον Κριστιάνο Ρονάλντο να έχει λίγο μετά δοκάρι, ενώ ο Μπεντέμπκα έβαλε ξανά σε θέση οδηγού τους γηπεδούχους και τον Πορτογάλο να διαμορφώνει το τελικό 2-2 στο 90+3'.