Facebook Pixel Ο Καρβαλιάλ πανηγύρισε αλά Μουρίνιο! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2012-01-25 14:05:00

Ο Καρβαλιάλ πανηγύρισε αλά Μουρίνιο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Πορτογάλος τεχνικός της Μπεσίκτας Κάρλος Καρβαλιάλ μιμήθηκε τον Ζοζέ Μουρίνιο στον τρόπο με τον οποίο πανηγύρισε το γκολ της ομάδας του στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Η Μπεσίκτας βρέθηκε πίσω στο σκορ στον εντός έδρας αγώνα με την Γκαζιάντεπσπορ στο 41ο λεπτό, αλλά κατάφερε να ισοφαρίσει. Οι φιλοξενούμενοι πήραν προβάδισμα ξανά στο 67ο λεπτό κάνοντας το 2-1.

Το φινάλε όμως του αγώνα ήταν εντυπωσιακό. Στο 86ο λεπτό ο Αλμέιδα έκανε το 2-2 και στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Κορκμάζ χάρισε την νίκη στην ομάδα κάνοντας τη μεγάλη ανατροπή.

Ο Καρβαλιάλ πανηγύρισε έξαλλα το γκολ της ομάδας του, τρέχοντας και πηδώντας στην αγκαλιά των παικτών του.