Facebook Pixel Sportdog.gr | Πώς να μην υποβιβαστεί με τέτοια λάθη; Το γκολ δώρο της Αλμερία στην Οσασούνα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-03-31 14:32:00

Για να γλιτώσει ένα κόρνερ, έδωσε ένα γκολ.

Στην αναμέτρηση της Αλμερία με την Οσασούνα, η άμυνα των γηπεδούχων έμπαζε από παντού με την ομάδα της Παμπλόνα να επικρατεί με 3-0, καθαρίζοντας την υπόθεση νίκη από το πρώτο δεκάλεπτο.

Μόλις στο 8ο λεπτό, ο αμυντικός Ραντοβάνοβιτς γύρισε την μπάλα χωρίς να βλέπει στον τερματοφύλακα Μαξιμιάνο και αυτός  για να αποσοβήσει ένα κόρνερ, έδωσε πάσα στον αντίπαλο Μονκαγιόλα και αυτός με τη σειρά του πρόσφερε ένα εύκολο γκολ στον Μπούντιμιρ.