Facebook Pixel Ματσάρα στο Άνφιλντ: Η Άρσεναλ προηγήθηκε με γκολ από τα αποδυτήρια και ο Σαλάχ ισοφάρισε! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-12-23 20:35:00

Ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο με τον Γκάμπριελ να ανοίγει το σκορ και τον Σαλάχ να έχει απάντηση.

Λίβερπουλ - Άρσεναλ: Τι ματσάρα στο Άνφιλντ, με το πρώτο ημίχρονο να έχει από ένα γκολ για κάθε ομάδα! Οι φιλοξενούμενοι πήραν προβάδισμα μόλις στο 4ο λεπτό με τον Γκάμπριελ Μανγκαλάες να κερδίζει την κεφαλιά και να σοκάρει την ομάδα του Κλοπ. Η Λίβερπουλ απάντησε στο 29ο λεπτό, όταν ο Αλεξάντερ Άρνολντ έδωσε μια φοβερή πάσα στον Σαλάχ και αυτός ισοφάρισε σε 1-1. Αυτό ήταν και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου.