Facebook Pixel Sportdog.gr | Αυτά μόνο στην Ελλάδα: Ο Απόλλωνας Πόντου έκανε σέντρα και στα 2 ημίχρονα με Νίκη! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-02-21 19:18:00

Φοβερό περιστατικό στον αγώνα του Πανθεσσαλικού.

Η Νίκη Βόλου επικράτησε με 5-0 του Απόλλωνα Πόντου στο Πανθεσσαλικό, σε έναν αγώνα που ''στιγματίστηκε'' από ένα σπάνιο γεγονός! Ποιο είναι αυτό;

Στη σέντρα και στα δύο ημίχρονα βρίσκονταν οι φιλοξενούμενοι, κάτι που αυτόματα θέτει «ερωτηματικά» για το κύρος του ματς και ίσως οδηγήσει σε ολική ή εν μέρει επανάληψή του.

Είναι χαρακτηριστικό, μάλιστα, πως οι παίκτες των γηπεδούχων, ενημέρωσαν πριν την έναρξη του δεύτερου μισού τη ρέφερι Αναστασία Μυλοπούλου για την «γκάφα» που πρόκειται να γίνει, όμως η σέντρα έγινε εκ νέου από τους φιλοξενούμενους!