Facebook Pixel Αντόνιο Τσόλακ: Δεν το πιστεύουν στον ΠΑΟΚ - Βγάζει... μάτια ο Τσόλακ - Ακόμα δύο γκολ με Ρέιντζερς
| 2022-10-01 17:04:00

Απίστευτα πράγματα από τον Κροάτη επιθετικό στην Σκωτία μιας και στον αγώνα των Τζερς με την Χαρτς σκόραρε δύο φορές στο πρώτο ημίχρονο οδηγώντας της ομάδα του στη νίκη.

Αντόνιο Τσόλακ: Πράγματα και... θαύματα κάνει ο Κροάτης επιθετικός στην Σκωτία μιας και έχει σκοράρει ήδη αρκετές φορές, τόσο στις εγχώριες διοργανώσεις, όσο και στην Ευρώπη, κάτι που συνέχισε να κάνει και κατά τη διάρκεια του αγώνα με την Χαρτς.

Ο Αντόνιο Τσόλακ  βρήκε από νωρίς το δρόμο προς τα δίχτυα, καθώς μόλις στο 6ο λεπτό άνοιξε το σκορ (0-1) μετά από ασίστ του Κεντ, ενώ στο 30' έκανε το 2-0, δίνοντας καλό προβάδισμα νίκης στην ομάδα του, φτάνοντας τα έξι σε όλες τις διοργανώσεις.