Facebook Pixel Λεβαδειακός: Βίντεο διαμαρτυρίας από Λεβαδειακό - Για αυτές τις φάσεις "φωνάζει" σε Σιδηρόπουλο - "Εν ψυχρώ κουτουλιά, ανακάλυψε πέναλτι"
| 2023-04-30 12:27:00

Οι Βοιωτοί εξέφρασαν τα παράπονά τους για την διαιτησία στο ματς με τον Παναιτωλικό μέσω ενός βίντεο που δημοσίευσαν στο instagram τους.

Τεράστια ευκαιρία για να πάρει "ανάσα" στην μάχη που δίνει για αποφυγή του υποβιβασμού έχασε χθες ο Λεβαδειακός, καθώς είδε τον Παναιτωλικό να ισοφαρίζει για το τελικό 2-2 με πέναλτι στο 13ο λεπτό των καθυστερήσεων!

Οι Βοιωτοί έχουν έντονα παράπονα από την διαιτησία του Τάσου Σιδηρόπουλου, τα οποία εξέφρασαν μετά το τέλος του ματς μέσω ενός βίντεο που δημοσίευσαν, παρουσιάζοντας τις φάσεις για τις οποίες διαμαρτύρονται.

Η λεζάντα στο βίντεο αναφέρει:

"Το βίντεο «μιλάει» από μόνο του...

Εν ψυχρώ κουτουλιά του Δημήτρη Κολοβού στο πρόσωπο του Παναγιώτη Λιάγκα, κι όμως διαιτητής και VAR δεν δίνουν τίποτα!

Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων, ο διαιτητής ανακάλυψε δύο επιπλέον για να δοθεί αυτό το «πέναλτι».