Facebook Pixel Περιστέρι - ΠΑΟΚ: Απίστευτο σκηνικό στο Περιστέρι-ΠΑΟΚ - Χούλιγκανς περικύκλωσαν την πισίνα - Διακοπή στο ματς!
Άλλα Σπορ
| 2022-04-11 17:02:00

"Ζούγκλα" στο παιχνίδι πόλο ανάμεσα στο Περιστέρι και τον ΠΑΟΚ, λίγα λεπτά πριν το τέλος της αναμέτρησης.

Περιστέρι - ΠΑΟΚ: Απίστευτα περιστατικά έλαβαν χώρα λίγο πριν από την λήξη του παιχνιδιού, και με το σκορ να είναι ισόπαλο στο 8-8.

Πιο συγκεκριμένα, οπαδοί των γηπεδούχων έκαναν εισβολή και περικύκλωσαν την πισίνα, πετώντας αντικείμενα στους αθλητές του ΠΑΟΚ, με αποτέλεσμα η αστυνομία να εκκενώσει το γήπεδο.

Αξίζει να σημειωθεί ότι το περαστικό εκτυλίχθηκε περίπου ένα λεπτό πριν από τη λήξη του αγώνα, με τον διαιτητή να διατάσσει την οριστική διακοπή του.