Facebook Pixel Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Έτσι χάθηκε η νίκη του Ολυμπιακού στη Βαρκελώνη - Τα κρίσιμα σφυρίγματα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-10-14 00:59:00

Έτσι χάθηκε η νίκη του Ολυμπιακού στη Βαρκελώνη - Τα κρίσιμα σφυρίγματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί οι Ερυθρόλευκοι να ήταν εκπληκτική σε άμυνα και επίθεση στην μεγαλύτερη διάρκεια όμως δεν κατάφεραν να πάρουν την τεράστια νίκη στη Βαρκελώνη με τους... γκρι να βάζουν και αυτοί το χέρι τους.

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Μια εκπληκτική εμφάνιση των Ερυθρολεύκων, για το μεγαλύτερο μέρος του αγώνα με τους Μπλαουγκράνα, τελικά δεν ήταν αρκετή καθώς η ολιγωρία στο τρίτο δεκάλεπτο, κάποια... περίεργα σφυρίγματα και ένα άστοχο σουτ κόστισαν και έφερε την πρώτη ήττα για την ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα.

Οι Πειραιώτες κατάφεραν και γύρισαν τον αγώνα, μετά από ένα φανταστικό πρώτο ημίχρονο, είχαν τις ευκαιρίες τους να... τελειώσουν το παιχνίδι στο Παλάου Μπλαουγκράνα, όμως τελικά το λέι απ του Κώστα Σλούκα ήταν άστοχο με αποτέλεσμα οι Καταλανοί να φτάσουν στο 3-0.